Vāc parakstus par Latvijas iestāšanos Krievijā; Drošības policija rīkojas

24 komentāri

25.februārī Drošības policija aizturēja Latvijas iedzīvotāju saistībā ar interneta vietnē www.avaaz.org veikto parakstu vākšanu par Latvijas Republikas iestāšanos Krievijas Federācijā, vēsta Drošība policija.

2014.gada martā ASV reģistrētajā interneta vietnē www.avaaz.org tika ievietota petīcija, kuras autors aicināja vākt parakstus par Latvijas Republikas iestāšanos Krievijas Federācijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Petīciju portālā ievietojis kāds Maksims no Latvijas, kurš rakstījis – ja Latvija atkal nokļūs Krievijas sastāvā, tad pavēršoties milzīgas attīstības perspektīvas, kas būšot “daudz lielākas” nekā pašreiz Eiropas Savienībā. Algu, pensiju un pabalstu līmenis kļūs dzīvošanai daudz labvēlīgāks, solījis petīcijas autors.

”Pamatojoties uz to, 2014.gada 17.martā tika uzsākts kriminālprocess saskaņā ar Krimināllikuma 82.panta pirmo daļu (publisku aicinājumu likvidēt Latvijas Republikas valstisko neatkarību nolūkā iekļaut Latviju vienotā valstiskā veidojumā ar kādu citu valsti),” paziņojumā norāda Drošības policija.

Šī kriminālprocesa ietvaros Drošības policija š.g. 25.februārī aizturēja Latvijas iedzīvotāju, kā arī veica tiesas sankcionētu kratīšanu piecos objektos, kur tika izņemta datortehnika un elektroniskie datu nesēji. Izmeklēšanas gaitā iegūtā informācija liecina, ka aizturētais ir saistīts arī ar citām pēdējā laikā plašu rezonansi izraisījušām aktivitātēm interneta vidē.

Drošības policija norāda, ka aizturētā persona tika identificēta, neraugoties uz to, ka savas aktivitātes izvērsa ārpus Latvijas Republikas reģistrētā interneta vietnē.

24 komentāri

TOP komentāri

 • Nu re
  +30

  Nu re

  Latvijas kriminālkodeksā jāieraksta sodīšanas pants-Izsūtīt uz Krieviju.

  27.02.2015 18:16

 • Oskars
  +28

  Oskars

  Es nesaprotu ! JA kadam nepatiik Latvija , tad ko tu te dari ? brauc uz savu krieviju , angliju, norwegjiju . Un nepisies ap vadiem un Latvijas Republiku

  27.02.2015 18:23

 • Aija
  +22

  Aija

  Vai Ušakova banda vāc parakstus? Smiekli ir smiekli,bet viss var notikt.Pārdosim vairāk nekustamos īpašumus krieviem un sanāks visa banda,jo šeit to nav mazums

  27.02.2015 18:11

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas