Drīz vien gaisa temperatūra dienā iesils līdz +22 grādiem!

0 komentāri

Sācies tas jaukais pavasara laiks, kad viss plaukst, zaļo un zied. Sākuši ziedēt ķirši, plūmes, ievas, drīzumā ziedēs ābeles. Pļavas pārklāj pieneņu, gaiļpiešu un māllēpeņu ziedi. Zum bites un skan putnu dziesmas. Šķiet, visi par šo laiku ir apmierināti! Ko sola sinoptiķi? Vai arī turpmāk laiks būs tikpat skaists?

Nākamajās trijās dienā atmosfēras spiediens lēnām augs, mākoņu būs mazāk un lietus iespējamība – samazināsies. Pieaugs nakts un dienas temperatūras starpība. Skaidrajās naktīs gaiss vietām var atdzist līdz 0,-1 grādam, bet saulainajās dienas gaiss iesils līdz +20, svētdien – pat +22 grādiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt ceturtdien, 5. maijā, gaiss iesils līdz +17…+19 grādiem pēc Celsija, vietām pie jūras būs par pāris grādiem vēsāks, bet valsts dienvidos gaiss iesils līdz +20…+21 grādam pēc Celsija.

Video

Laika ziņas

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā