Draudzības futbola spēlē Muceniekos tiksies Bēgļu un Saeimas komanda

1 komentārs

Sabiedriskā labuma organizācija Sport for all aicinājusi vienoties draudzības futbola spēlē Mucenieku patvēruma meklētājus un Saeimas futbola komandu.

Spēle norisināsies otrdien, 20. oktobrī, plkst. 16.30 Ropažu novada Mucenieku futbola laukumā, Jaunceltnes ielā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Plānots, ka Saeimas futbola komandā spēlēs komandas kapteinis Vitālijs Orlovs, deputāti Ainars Latkovskis, Romāns Naudiņš, Rihards Eigims, Aldis Adamovičs, Mihails Zemļinskis, Artis Rasmanis, Rīgas domes deputāti – Olafs Pulks, Igors Kuzmuks un citi Saeimas darbinieki. LR Saeimas komandas sastāvā arī ir Valsts prezidents Raimonds Vējonis un iepriekš ir aktīvi piedalījies Saeimas futbola aktivitātēs. Spēli uzņēmās tiesāt Latvijas Futbola federācijas tiesneši.

Jau vairākus gadus Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA) oficiālie partneri Fare Network, kas apvieno visdažādākās sporta organizācijas Eiropā, rīko Futbola nedēļu, kuras ietvaros visā Eiropā norisinās pasākumi, kas aicina sabiedrību uz integrāciju, toleranci un vēršas pret ksenofobiju, rasismu un jebkādu diskrimināciju sportā. Šogad īpaša vērība un uzmanība Futbola nedēļā tiks pievērsta bēgļu integrācijai sabiedrībā.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Santa Jonāte
    0

    Santa Jonāte

    Lūdzam precizēt virsrakstu!!! Muceniekos draudzības spēlē tiksies patvēruma meklētāju un Saeimas futbola komanda!Patvēruma meklētāju izmitināšanas centrā bēgļi nedzīvo!

    15.10.2015 13:24

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas