Domburs aicina Kaimiņu mazāk runāt un nezaudēt spēju ieklausīties

2 komentāri

Diskusiju raidījumā Dombura studija, kurā tika diskutēts par nepieciešamību izveidot Zolitūdes traģēdijas parlamentārās izmeklēšanas komisiju, tā vadītājs Jānis Domburs aicināja jaunievēlēto deputātu Artūru Kaimiņu nezaudēt spēju ieklausīties vēlētājos.

Raidījuma vadītājs Jānis Domburs norādīja Artusam Kaimiņam: ”Kaimiņa kungs, Jūs jau esat tautas kalps. Jūs jau saņemat no mums visiem nodokļu maksātājiem algu. Un tas, ko es gribu no šī vakara norezumēt no savas puses… Jūs runājat stipri vairāk nekā šī puse [Zolitūdes traģēdijā cietušie; radījuma dalībnieki – red.]. Un es Jūs ļoti aicinātu nesaslimt ar šo slimību šobrīd, kad kļūdami par tautas priekšstāvi, Jūs sākat runāt vairāk, nekā tie, kuru priekšstāvis Jūs esat.”

Raidījuma gaitā Artūrs Kaimiņš ar dažādām sekmēm centās pārliecināt raidījuma dalībniekus par Zolitūdes traģēdijas parlamentārās izmeklēšanas komisijas nepieciešamību, tomēr pārliecināt citus viņš nespēja. Galvenie iebildumi no Zolitūdes traģēdijā cietušo puses bija tādi, ka, viņuprāt, vismaz pagaidām A. Kaimiņš nespēj konkrēti pamatot, kādus tieši jautājumus komisija skatīs.

Sociālā tīkla Twitter lietotāji aktīvi pauda savas domas gan par Artūra Kaimiņa retoriku raidījuma laikā, gan J. Dombura aicinājumu. Lūk, daži spilgtākie “tvīti”:

2 komentāri

TOP komentāri

 • Andris Ozols
  +1

  Andris Ozols

  A.Kaimiņam deputāta palīgs par valsts naudu ir Atis Zakatistovs.., filosofs un kosmopolīts, - abi no Boom FM spirta un vīna izplatīšanas projekta, kas arī ir runu sacerētājs A.Kaimiņam, kurš kā aktieris to spēj nolasīt izteiksmīgi no Saeimas tribīnes, bet M.Bondars ir tāds, kāds arī palicis - bijušā VVF sulaiņa formā un attīstības pakāpē.A.Kaimiņš ir ļoti nervozs, kā suns , kuram nav saimnieka, vai kā tāds, kas nav uzsmēķējis..iespējams, ka zālīti..Tāds suns nejūtas drošs un katram piesienas..Savā videoblogā A.Kaimiņš piekopj apollo, tvnet, delfi taktiku - manipulē ar balsojumiem, dzēš sev nepatīkamus komentārus, nobano.. cerot, ka izveidos sev tautai tīkamu un labi pārdodamu imidžu.

  26.11.2014 10:33

 • Andris Ozols
  +1

  Andris Ozols

  A.Kaimiņš ne tiakai muld bez jēgas, bet savā videoblogā dzēš komentārus un ieviesis cenzūru. Piem., mani nobanojot tikai tāpēc, ka atklāju, ka Atis Zakatistovs no Boom FM sacer tekstus, ar ko A.Kaimiņam uzstāties no Saeima tribīnes.

  25.11.2014 19:58

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas