Divi jāņubērni svētkos aizrijušies ar šašliku

1 komentārs

Ilgajās Jāņu brīvdienās cilvēki guvuši dažādas traumas – apdeguši, aizrijušies ar šašliku un nosaluši, informē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola.

Kopumā fiksēti septiņi negadījumi, kad cilvēki guvuši apdegumus saistībā ar ugunskuru kurināšanu. Piemēram, 20. jūnijā Latgales reģionā kāds 41 gadu vecs vīrietis vēlējās lielāku liesmu un ielēja ugunskurā degmaisījumu. Rezultātā degmaisījums uzliesmoja tik spēcīgi, ka apdedzināja vīrieti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vakar kāda sešus gadus veca meitenīte iekāpusi kastās oglēs un guvusi pēdas apdegumu. Jāņos divi cilvēki aizrijušies ar šašliku, bet kāda 79 gadus veca sieviete aizrijusies ar gaļu. Visos gadījumos cilvēki veiksmīgi izglābti.

Nav izticis arī bez negadījumiem pie ūdens. Vidzemes reģionā kāds 32 gadus vecs vīrietis ieniris dīķī un atsities ar galvu pret gultni. Peldētājs guvis brūci galvā un ir aizdomas par kakla skriemeļu traumu.

Mediķu palīdzība brīvdienās bijusi vajadzīga četriem 13 līdz 15 gadus veciem pusaudžiem, kuri saindējušies ar alkoholu. Pēdējais negadījums bijis Kurzemē, kur vecāki nav varējuši pamodināt 15 gadus vecu pusaudzi, kurš izrādījās smagi piedzēries.

Svētku laikā saņemti seši izsaukumi uz negadījumiem, kad suņi sakoduši cilvēkus. Trijos gadījumos cietuši bērni. Suņi sakoduši četrus un piecus gadus vecus puikas, kā arī 10 gadus vecu meiteni. Viņiem kodumi bijuši sejas un kakla apvidū.

Kā informēja I. Vītola, Jāņos ir fiksēti arī vairāki gadījumi, kad svinētāji pamatīgi pārsaluši. Divi vīrieši pārsaluši, apgāžoties laivai un iekrītot ūdenī. Savukārt kāda 49 gadus veca sieviete 22. jūnijā ilgāku laiku nogulējusi pie ezera un nosalusi.

Jāņu brīvdienās termiskus apdegumus guvuši mazi bērni. Līgosvētkos divus gadus vecs puika, uzraujot sev virsū krūzi ar karstu ūdeni, apdedzinājis vēderu, kājas un cirkšņus. Savukārt pusotru gadu veca meitenīte, apgāžot trauku ar karstu ūdeni, apdedzinājusi plecu un krūšu apvidu.

Intervija ar NMPD pārstāvi Ingu Vītolu:

1 komentārs

TOP komentāri

  • Iveta Vintere
    0

    Iveta Vintere

    Jāņos divi cilvēki aizrijušies ar šašliku, bet kāda 79 gadus veca sieviete aizrijusies ar gaļu.

    25.06.2015 16:44

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas