Dienu pēc dārgo Rīgas satiksmes biļešu ieviešanas rīdzinieki turpina protestēt

2 komentāri

Pirmdien, kad jau otro dienu galvaspilsētā Rīgā viena brauciena maksa sabiedriskajā transportā ir 1,15 eiro, vērojama sabiedrības neapmierinātība un atsevišķi cilvēki redzami ielās, turot plakātus.

Piemēram, kāds jaunietis pret Rīgas satiksmes jauno tarifu protestēja, Vecrīgā viens pats stāvot ar plakātu rokās. Uz auduma gabala, kas viņam rokās, rakstīts, ka Latvijā ar algu 360 eiro mēnesī cilvēks šādu biļeti 1,15 eiro apmērā nespēj atļauties. ”Latvija nav Zviedrija,” pausts viņa vēstījumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
Foto avots: Facebook

Foto avots: Facebook

Jau ziņojām, ka 1. februārī, spēkā stājoties jaunajam Rīgas satiksme biļešu tarifam, vairāki cilvēki pulcējās pie Laimas pulksteņa, lai pret to protestētu. Proti, cilvēki devās braucienos ar sabiedrisko transportu, dremonstratīvi nepērkot biļetes. Līdzīgas protesta akcijas tiek plānotas arī turpmāk.

Tāpat nupat kā laista klajā jauna lietojmprogramma jeb aplikācija Zaķiem.lv, kuras mērķis ir palīdzēt izvairīties no biļešu kontroles. Tās lietotāji var atzīmēt vietas, kur bezbiļetniekus ķer kontrole.

2 komentāri

TOP komentāri

 • hoho
  0

  hoho

  Vēl Android ir arī aplikācija - Rīgas zaķis, arī laba!

  02.02.2015 20:07

 • Ina
  0

  Ina

  Malacis!

  02.02.2015 18:15

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas