Desmitiem tūkstoši eiro. Par šādām summām pašvaldības “rotāsies” Ziemassvētkos

1 komentārs

Ziemassvētki tuvojas straujiem soļiem un pavisam drīz tie būs uz katra stūra. To labi apzinās arī Latvijas pašvaldības, kuras šogad plāno atvēlēt ļoti dāsnas summas svētku gaisotnes uzburšanai pie sevis.

Vairāk kā 30 000 eiro – par šādu summu šogad tiks izrotāta, piemēram, Salaspils pašvaldība. Netālu no Rīgas esošā Jūrmala iecerējusi iegādāties svētku dekorācijas par vairāk kā 40 000 eiro, bet Liepājā šī summa sasniegs pat 90 000 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā norāda Salaspils pašvaldības pārstāve, tad pieklājīgā summa atvēlēta tāpēc, lai nestu vietējiem iedzīvotājiem gaismu šajā citkārt tumšajā gada laikā.

Foto:

Skaties video:

1 komentārs

TOP komentāri

  • Sane
    0

    Sane

    Es kā jūrmalniece tikai priecāšos kad manā pilsētā ienāks ZS noskaņa.

    18.10.2015 22:12

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas