Dermatologi bieži vien ārstē pacientus, kas iepriekš izmantojuši dažādus “brīnumlīdzekļus”

2 komentāri

Dermatologi atklāj, ka pie viņiem nereti ierodas pacienti, kas iepriekš izmantojuši kādus no vilinošās un skaļās reklāmās manītus “brīnumlīdzekļus”. Skaidrs, ka tie nav palīdzējuši un ka lielu naudu iztērējušajiem cilvēkiem tik un tā nācās doties pie ārsta.

Pavisam nesen internetā parādījusies kāda “brīnumlīdzekļa” reklāma, kas sola no pēdu sēnītes atbrīvoties 13 sekunžu laikā. Uzklikšķinot uz reklāmas, atveras mājaslapa, kuras apmeklētāji tiek iepazīstināti ar sēnīšu apkarotāju. ”Dermatologi no Rīgas uz saviem pacientiem skatījās ar neticību – neko tādu viņi iepriekš nebija redzējuši,” tā par satriecošajiem rezultātiem rakstīts mājaslapā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr profesionāls dermatologs Raimonds Karls norāda, – diemžēl nagu sēnīti nevar izārstēt mēneša, kur nu vēl pāris sekunžu laikā. “Stāsts par to, ka viena vitamīna lietošana sniegtu šādu galvu reibinošu rezultātu – tur ož pēc Nobela prēmijas,” viņš smej.

Dermatologs stāsta, ka bieži vien pie viņa nāk pacienti, kas jau izmēģinājuši dažādus reklāmās redzētus ”brīnumlīdzekļus”, kas, protams, nekādu rezultātu nav devuši.

Skaties video:

2 komentāri

TOP komentāri

 • hai!
  +1

  hai!

  Domāju,ka daudzi cilvēki gribētu tikt vaļā no nagu sēnītes,bet kā'jau parasti Latvijā tas ir ļoti dārgi....Igaunijā šo ārstēšnas kursu apmaksā!

  29.07.2015 09:25

 • Silvija Ābele
  +1

  Silvija Ābele

  Savā e-pastā arī saņēmu vēstuli par nagu sēnīti. Rakstītāja ir Valda Pētersone.Šī kundze man jau ir atsūtījusi vairākas vēstules ar šāda veida informāciju.Pēc pēdējās informācijas aizsūtīju kundzei vēstuli ar lūgumu manu pastu nepiesārņot.Man radās jautājums no kurienes kundzei ir mana e-pasta adrese?Nekādu kopīgu darījumu man ar šo kundzi nav bijuši un paziņu lokā arī nav.

  28.07.2015 20:26

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas