Dermatologa padomi, lai sauļošanās šajā nogalē būtu droša

0 komentāri

Peldēties, sauļoties, atpūsties pie dabas krūts – šādi laikapstākļi tam ir kā radīti šajā nedēļas nogalē. Tomēr, lai atpūta būtu droša un bez nepatīkamiem starpgadījumiem, pirms tās vērts piedomāt pie dažām drošības lietām.

Šajā nedēļas nogalē ultravioletais starojuma līmenis būs visai augsts – 7,2. Kā brīdina dermatologs Raimonds Karls, šādos laikapstākļos būtu jāseko līdzi tam, lai pārāk ilgi neatrastos tiešā saskarē ar sauli – tas var būt kaitīgi veselībai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dodoties sauļoties un strādājot saulē, dermatologs iesaka nodrošināties ar cepuri, kā arī pretiedeguma krēmu. Neizpildot šos priekšnoteikumus, pastāv liels risks saņemt siltuma dūrienu un pat saules apdegumu.

Šā iemesla dēļ, parādoties pirmajiem apsārtumiem uz ādas, saules peldes būtu ieteicams pārtraukt. Tāpat nav ieteicams doties ūdenī, esot sakarsušam saulē, apliecina dermatologs.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas