Dejotāji atzīst, ka viņus vairāk nogurdina karstums, nevis dejošana

0 komentāri

Rīgā ir sākušies pirmie Dziesmu un deju svētku mēģinājumi, uz kuriem ieradušies kolektīvi no visas Latvijas. LNT 900 Sekundes ielūkojās dejotāju un dziedātāju gatavošanās aizkulisēs.

Cēsu TDK Randiņš dejotāji norāda, ka gatavošanās svētkiem notikusi jau divus gadus. Jautāti par to, vai tik ilgā laikā nepazūd azarts, viņi atbild noraidoši un norāda, ka tas ir sava veida dzīvesveids.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Paralēli gatavošanās darbiem dejotāji izmanto brīvo laiku, lai apskatītu Rīgu un plāno izbraukt arī pie jūras, kur atveldzēties. Viņi atzīst, ka lielāko nogurumu rada nevis dejošana, bet gan lielais karstums.

Skaties video:

Uzrunātās Liepājas deju studijas Extra meitenes atzīst, ka tā viņām ir pirmā pieredze Dziesmu un deju svētkos. Mēģinājumi viņām sākas ļoti agri un dienas beigās var just nelielu nogurumu.

Deju kolektīva vadītāja Dina Bruže norāda, ka šajā pasākumā iegūtā pieredze ir neatsverama, un tas iedvesmo dejotājus.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas