Dāvis no ASV atgriežas mājās

0 komentāri

Pēc ļoti sarežģītas, bet veiksmīgas operācijas šodien no ASV dzimtenē atgriežas deviņus gadus vecais Dāvis.

Ņemot vērā ģimenes un ārstu ieteikumus, precīzs ierašanās laiks netiek atklāts.

Dāvim konstatēta smaga kombinēta pataloģija saistībā ar nepareizu limfas atteci no vēdera dobuma orgāniem, kuras dēļ zēnam bija nepieciešama operācija Filadelfijas bērnu slimnīcā. ASV mediķi pagaidām nezina, kas varēja izraisīt bērna saslimšanu. Filadelfijas ārsti gan ir uzsvēruši, ka Dāvis bija un būs viņu pacients, tāpēc nepieciešamības gadījumā Latvijas ārsti turpinās ar viņiem konsultēties.

Puisēns varēja ārstēties ASV, pateicoties sabiedrības un valsts saziedotiem līdzekļiem. Pēc atgriešanās Dāvis varēs doties mājās, tomēr viņš būs ciešā ārstu ambulatorā uzraudzībā, lai turpinātu izvēlēto ārstēšanas taktiku un nepieciešamības gadījumā to mainītu vai papildinātu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas