Dāvanu pirkšanas drudzis veikalos! Iedzīvotāji tērē vidēji 100 eiro katrs

0 komentāri

Aizvien vairāk cilvēku steidz iegādāties Ziemassvētku dāvanas saviem tuvajiem. Liela daļa aptaujāto atzina, ka dāvanu iegādi atstājuši uz pēdējo brīdi. Aptaujātie norādīja, ka vidēji dāvanu iegādei šogad atvēlējuši 100 eiro. Pārsvarā starp dāvanām cilvēki izvēlas grāmatas, saldumus un mājsaimniecībā noderīgas lietas.

Ar lielākiem vai mazākiem iepirkuma maisiņiem dažādās tirdzniecības vietās iedzīvotāji aktīvi iepērk Ziemassvētku dāvanas saviem radiem un draugiem. Tirdzniecības centru tuvumā ir izveidojušies plaši sastrēgumi un pie atsevišķiem veikaliem ir izveidojušās garas rindas. Aptaujāto cilvēku budžets, ko viņi ir atvēlējuši dāvanu iegādei atšķiras.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lielajā dāvanu pirkšanas drudzī daudzi cilvēki steidz arī sarūpēto dāvanu iesaiņošanu uzticēt profesionāļiem nevis to darīt paši. Pie dāvanu saiņošanas stendiem regulāri ir izveidojušās garas rindas.

“Šeit pārsvarā nav milzu dāvanas, tādēļ acīmredzot, ka te nav tādu elektropreču veikalu, ledusskapjus un televizorus mēs šeit nesaiņojam, mums ir vidējas un mazas dāvanas,” saka dāvanu saiņotāja Ieva. Pēc viņas novērojumiem pirktākās Ziemassvētku dāvanas šogad ir grāmatas un dažādu modeļu mobilie telefoni.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas