Daudzstāvu mājas iedzīvotāji cieš salauzta lifta dēļ

0 komentāri

Daudzstāvu māju iemītnieki liftu uztver par pašsaprotamu ēkas sastāvdaļu un tā vērtību pamana tikai tad, kad tā vairs nav. Degpunktā komanda saņēmusi vēstuli no Dzeņu ielas 14. mājas iedzīvotājiem Pļavniekos, kuri bija vairāk nekā sašutuši par nu jau pāris dienas salūzušo liftu.

Tiem, kuri dzīvo zemākajos stāvos lifta neesamība problēmas neradot.  Savukārt cilvēkiem gados, vai cilvēkiem ar maziem bērniem, lai tiktu uz kādu no beidzamajiem stāviem, esot milzu mocības. Vienu no tādiem iedzīvotājiem – devītā stāva iemītnieci Larisu sastop Degpunkta žurnālists. Sieviete dzīvo kopā ar dēlu un knapi tiek galā ar ilgo kāpienu uz savu dzīvokli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jāpiebilst, ka pirms raidījums devās uz Dzeņu ielu, tas sazinājās ar ļaudīm, kuri atbild par to, lai mājā viss būtu labā tehniskā stāvoklī. Varbūt tieši tāpēc tad, kad raidījums tur filmēja, sākas cītīgi lifta remonta darbi. Iztaujātie strādnieki uzskata, ka vainīgi ir paši mājas iedzīvotāji, kuriem tagad jākāpj ar kājām.

Strādnieki skaidro, ka veic apskati. Labos, bet, kad sapratīs, kas īsti salūzis, tad arī salabos. Tātad – brīvdienas, visticamāk, šīs mājas iedzīvotājiem vēl ritēs sportiskā garā, kāpjot pa trepēm, nevis braucot ar liftu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas