Daudziem uz darbu Rīgā tagad būs jāizbrauc agrāk. Kāpēc tā?

3 komentāri
Daudziem uz darbu Rīgā tagad būs jāizbrauc agrāk. Kāpēc tā?
Foto: F64

Līdz ar septembri, kad sākas jaunais mācību gads, rīdziniekiem jārēķinās, ka sastrēgumu dēļ uz darbu jāizbrauc krietni agrāk. Sastrēgumus rada ne vien lielāks automašīnu skaits ielās, bet arī dažādi remonti, piemēram, siltumtīklu rekonstrukcija. Iepriekš darbi tika plānoti tā, lai tos pabeigtu līdz mācību gada sākumam, taču šogad tā vairs nav.

15 kilometri stundā – ar šādu ātrumu septembrī no 8.00 līdz 9.00 pārvietojas automašīnas Juglas ielā, kur notiek siltumtīklu rekonstrukcijas darbi. Tie turpinās trešo mēnesi, taču pamatīgi “korķi” sāka veidoties, kad bērnus sāka vest uz skolu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai apbrauktu Juglas ielu, autovadītāji mēģina braukt pa mazākām ielām, bet arī šeit veidojas sastrēgumi. Autovadītāji pret šādiem satiksmes ierobežojumiem izturas dažādi – vieni ar sapratni, citi – nē.

Skaties foto:

Vēsturiski izveidojies, ka siltumtīkli ir tieši zem brauktuvēm, tāpēc tas būtiski skar ceļa satiksmi. Iepriekšējos gadus Rīgas domes Satiksmes departaments remontdarbus aicināja pabeigt līdz jaunā mācību gada sākumam, lai pilsētā šādi sastrēgumi neveidotos. Tagad tādas prasības vairs neesot, jo šī šobrīd neesot pilsētas satiksmes uzraugu prioritāte, tāpēc dažviet vēl šie darbi turpinās.

Darbi Juglas ielā tiks pabeigti mēneša laikā, bet 900 Sekunžu novērojumi liecina, ka ne visi ceļu strādnieki cītīgi pilda pienākumus – pusdesmitos no rīta viens guļ, citi smēķē. Tikmēr jārēķinās, ka jau nākamgad siltumtīklu rekonstrukcija gaidāma Brīvības ielā posmā no Lāčplēša līdz pat Pērnavas ielai.

3 komentāri

TOP komentāri

 • ES
  0

  ES

  Ridziniekiem nekad nav labi-strādā dienā- sastrēgumi, strādās naktī,traucēs gulēt.Ko lai saka cilvēki laukos, kur vispēr celi ir bezceļi, lai gan visi šoferi maksā vienādi.

  10.09.2015 13:20

 • savejais
  0

  savejais

  Nav saprotams kaapec darbi netiek veikti pa nakti, tad dienaa viss butu ok,satiksme netiktu traucetu.

  09.09.2015 17:35

 • Students
  0

  Students

  Siltumtīklu nomaiņa notiek Juglas ielā, bet sastrēgumi sakās no Pārdaugavas ? Kas par blēņam ?

  09.09.2015 14:06

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas