Daudzi viņus uzskata par trakiem, taču Latvijas “roņi” patiesi mīl savu aizraušanos

0 komentāri

Daudzi viņus uzskata par trakiem, taču “roņu” būšana jeb ziemas peldēšana ir aizrāvusi ne vienu vien Latvijā. Olga un Pāvels ir apņēmušies iet vēl tālāk un gatavojas pat piedalīties pasaules “roņu” čempionātā.

Līdz šim Olga darbojusies modernajā pieccīņā, taču savainojums pagaidām uzlicis viņas sporta karjeru “uz pauzes”. Uz pievēršanos peldēšanai viņu pamudinājis brālis Pāvels, kurš var lepoties ar Latvijas čempiona titulu un kopā viņi apņēmušies nokomplektēt spēcīgu komandu un doties uz pasaules čempionātu ziemas peldēšanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā stāsta abi peldētāji, tad viņu nodarbe, lai arī sākumā prasa zināmu sevis pievarēšanu, ir ļoti aizraujoša un veselīga. Pāvels atceras gadījumu, kad bija pārtraucis “roņot” uz divām nedēļām un viņam šajā laikā piemetās iesnas. Nākamajā dienā puisis jau bija ledainajā ūdenī, un visas kaites pazuda kā ar roku noņemtas.

Skaties foto:

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas