Dārgāk maksās arī Rīgas satiksmes autostāvvietas

4 komentāri
Dārgāk maksās arī Rīgas satiksmes autostāvvietas
Foto: LETA

No 2015.gada 1.aprīļa plānotas izmaiņas Rīgas satiksmes apsaimniekoto autostāvvietu tarifos.

Jaunās autostāvvietu cenas:

 • A tarifa zonā no 1.aprīļa līdzšinējo 1,99 eiro vietā par vienu stundu būs jāmaksā 2,50 eiro. Par 0,15 centiem tiks palielināts arī katras nākamās stundas tarifs, sasniedzot trīs eiro.
 • B tarifa zonās par stundu tarifs plānots divu eiro vērtībā līdzšinējo 1,42 eiro vietā. Arī maksa par katru nākamo stundu sasniegs 2,50 eiro.
 • C tarifa zonā 1,14 eiro vietā tarifs pieaugs līdz 1,50 eiro, un par 0,29 eiro pieaugs arī tarifs par katru nākamo stundu.
 • D tarifa zonā līdzšinējo 0,85 eiro par stundu vietā būs jāmaksā viens eiro, savukārt par katru nākamo stundu – 1,50 eiro.
 • R tarifa zonā tarifs par vienu stundu pieaugs par 0,73 eiro, sasniedzot piecus eiro, savukārt katras nākamās stundas tarifs pieaugs par 0,89 eiro, sasniedzot astoņus eiro stundā.

Atbildot uz jautājumu, vai tarifu celšanu var uzskatīt par represīvām metodēm, lai atbrīvotu pašvaldības stāvvietas, Rīgas satiksmes pārstāve Baiba Bartaševiča noliedza, ka plānotajai tarifu celšanai ir tieši šāds mērķis. Tomēr Bartaševiča skaidroja, ka tas tiekot plānots, lai sakārtotu satiksmes plūsmu un samazinātu ilgi stāvvietās stāvošo automašīnu daudzumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bartaševiča pagaidām nevarēja atbildēt, kad varētu tikt lemts par plānoto tarifu pieņemšanu un ieviešanu.

Rīga satiksme informē, ka Rīgas pilsētas pašvaldības maksas autostāvvietu mērķis ir optimizēt satiksmes organizāciju – īpaši ielās ar intensīvu sabiedriskā transporta satiksmi, sakārtot vieglo transportlīdzekļu plūsmu un organizēt to novietošanu, lai visi rīdzinieki un Rīgas viesi varētu piebraukt tuvāk interesējošiem objektiem un novietot savas automašīnas speciāli tam paredzētajās vietās.

4 komentāri

TOP komentāri

 • NIl!!!!?
  0

  NIl!!!!?

  Cik negaidīti :D

  22.01.2015 20:03

 • t
  0

  t

  ka tik apzakt tautu,lai pasi varetu dzivot lapklajigi.

  16.01.2015 20:09

 • Ups4
  0

  Ups4

  Kādreiz sludināja, ka Rīgā jāizmanto sabiedriskais transports. Braukšana tajā padārdzinās. Stāvvietas arī padārdzinās.
  Rīgas kudziņi! Esmu iemācijies, kā kārtot biznesa lietas, apejot Rīgu. Lai Jums vieglas smiltis! No manis-Liepājnieka NEKO NESAŅEMSIT!!!

  16.01.2015 18:35

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas