Darbu pametis viens no rotācijai pakļautajiem VID darbiniekiem

0 komentāri

Veicot Valsts ieņēmumu dienesta (VID) darbinieku rotēšanu, kas tiek īstenota, lai mazinātu korupcijas riskus, citos amatos pārcelta jau lielākā daļa no 39 plānotajiem darbiniekiem. Taču viens nolēmis iesniegt atlūgumu un pamest darbu VID, pirmdien vēstīja raidījums LNT Ziņas.

Kā informēja VID, piedāvājums par pārcelšanu tika izteikts 34 darbiniekiem, bet pieci darbinieki piedāvājumu strādāt citā amatā vēl nav saņēmuši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Līdz šim citos amatos VID ietvaros jau pārcelti 29 darbinieki, bet viens darbinieks, kuru bija plānots rotēt, no tā atteicies un nolēmis izbeigt attiecības ar VID.

Ārpus VID darbiniekus rotē uz Tieslietu ministrijas pakļautībā esošo Ieslodzījuma vietu pārvaldi, Iekšlietu ministriju, kā arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas padotībā esošo Valsts reģionālās attīstības aģentūru.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas