Darbs saldējuma ražotnē – vai katra skolēna sapnis?

0 komentāri

Kas var būt iekārojamāks pirmais darbs par strādāšanu saldējuma ražotnē? Droši vien, tieši šī iemesla dēļ simts jaunieši no 15 līdz 18 gadu vecumam vienu no pirmajiem izķēra piedāvājumu strādāt vasarā ”Rīgas Piena kombinātā”, kur bija jāpako saldējums un jāizvadā tas to pa veikaliem.

Kombināta vadība ar sadarbību bijusi apmierināta. Tiesa gan, ik pa laikam pieklibojusi pusaudžu disciplīna, neierodoties darbā laicīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ilze Blauberga, ”Rīgas Piena kombināta” pārstāve:

Tās ir lietas, pie kurām jauniešiem jāpierod un jāsaprot – ja grib strādāt un pelnīt naudu, tad nākt uz darbu vajag katru dienu.

Strādājot vienu mēnesi, vidēji pusaudzis nopelnīja 320 eiro – pusi maksāja darba devējs, pusi – Nodarbinātības valsts aģentūra.

Vasarā ar valsts atbalstu darbs tika nodrošināts četriem tūkstošiem jauniešu. Secināts, ka tajā vēlējās piedalīties divreiz vairāk jauniešu, nekā bija iespējams, un darba vietu visiem nepietika.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? šodien 09:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas