Darbs medijos skolnieces acīm: Interesants process, kas var būt kā izklaide

0 komentāri

Pēc Ēnu dienas LNT Ziņu dienestā Kuldīgas Centra vidusskolas 10. klases skolniece Loreta atzīst: ”Tas ir diezgan interesants process, kas var būt arī kā izklaide!”

””Ēnojot” kopā ar LNT Ziņu reportieri, pirmo reizi biju valdības namā, kurā tika filmētas un intervētas vēl arī citas ”ēnas”, kas šogad ”ēnoja” ministrus un pat Ministru prezidenti,” par Ēnu dienu LNT Ziņu dienestā stāsta Loreta Sokolovska, Kuldīgas Centra vidusskolas 10. klases skolniece.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
Foto: Uldis Āboliņš, LNT Ziņas

Foto: Uldis Āboliņš, LNT Ziņas

”Arvien dzirdams, ka jaunieši vidusskolas vecumā nevar izvēlēties, ar kādu amatu turpmāk saistīt savu dzīvi. Es nemācos Rīgā, tāpēc nezinu, kā tas notiek te, bet manā pilsētā skolotāji par visām varītēm cenšas noturēt skolēnus savā skolā,” atzīst Līva Ozola, Salaspils 1. vidusskolas 9. klases skolniece. Viņa pauž, ka LNT Ziņās esot uzzinājusi, ”kā top tas, ko vakarā redzam ziņās” un iesaka katram savas nākotnes profesijas izvēlē ”domāt ar savu galvu”.

”Es vēlējos “ēnot” LNT, jo man vienmēr ir šķitis, ka nākotnes profesiju saistīšu ar kaut ko radošu, nevis sēdēšu ofisā un strādāšu no 9 rītā līdz 5 vakarā ar sausiem papīriem,” saka Līga.

Foto: Uldis Āboliņš, LNT Ziņas

Foto: Uldis Āboliņš, LNT Ziņas

”Mūsdienās jaunieši bieži vien nezina, ko darīs nākotnē, tāpēc es domāju, ka Ēnu dienas ir nepieciešamas, lai vairāk saprastu, kā notiek šis darba process. Tā ir iespēja sev pierādīt, vai tava izvēlētā profesija ir tev nepieciešama,” pauž kuldīdzniece Loreta.

”Vienas dienas laikā var iegūt varbūt ne pilnīgu, bet visnotaļ krāšņu iespaidu par profesiju, kuru esi izvēlējies. Kāpēc gan neizmantot, izdevības, ko Tev sniedz?” viņa piebilst.

Skaties video un uzzini, kā Ēnu dienā veicās skolēniem!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas