Dainu skapis saņēmis dāvanu – apdrošināšanu miljons eiro vērtībā

0 komentāri

Dainu skapis, kas ir viena no lielākajām Latvijas kultūras mantojuma vērtībām un iekļauta arī UNESCO programmas “Pasaules atmiņa” starptautiskajā reģistrā, šobrīd apdrošināts apar miljons eiro.

Latvijas Universitātes Literatūras, folkloras un mākslas institūtam kā Dainu skapja pārraudzītājam apdrošināšanas polisi ar apdrošinājuma summu viena miljona eiro apmērā dāvinājusi AAS “Gjensidige Baltic”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Polisē iekļauta apdrošināšana pret visiem iespējamiem riskiem – ugunsnelaimēm, dūmu, vētras, krusas un plūdu iedarbību, šķidrumu noplūdi no bojātiem cauruļvadiem, zemes noslīdējumiem un iegruvumiem, kā ari trešo personu prettiesisku rīcību, kas varētu kaitēt Dainu skapim.

Foto: Ivo Jurkāns, LNT ziņas

Foto: Ivo Jurkāns, LNT ziņas

AAS ”Gjensidige Baltic” dāvinātās apdrošināšanas polises darbības termiņš ir viens gads. “Uzskatām, ka šāds dāvinājums būtu jāpārvērš par ikgadēju tradīciju, lai Dainu skapis vienmēr būtu pasargāts pret jebkādām iespējamām nelaimēm,” norāda AAS “Gjensidige Baltic” Pārdošanas daļas vadītāja Ināra Meija.

Dainu skapis otrdien, 26. augustā tika pārvietots uz Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) jeb Gaismas pils telpām, kur tas tiks uzstādīts ēkas 5. stāvā līdzās Latviešu folkloras krātuves lasītavas jaunajām telpām.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas