CSDD Rīgā atvērs pop-up velo eksaminēšanas punktu

0 komentāri

Pirmdien velokafejnīcā Miit tiks atvērts īpašs pop-up velo eksaminēšanas punkts, kurā, nokārtojot eksāmenu, būs iespējams saņemt velosipēdista apliecību.

Kā informēja Ceļu satiksmes un drošības direkcijā (CSDD), ierodoties uz eksāmenu, jāuzrāda pase, ID karte vai dzimšanas apliecība līdz 15 gadu vecumam. Kārtojot eksāmenu pirmo reizi, tas ir bez maksas, bet par atkārtoto jāmaksā 1,08 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

CSDD velo eksaminēšanas punkts velokafejnīcā Miit darbosies no 27. līdz 30. aprīlim.

Pirmdien, 27. aprīlī, velosipēda vadītāja teorijas eksāmenu varēs kārtot laikā no plkst. 12.00 līdz 18.00. Savukārt pārējās dienās teorijas eksāmeni tiks pieņemti no plkst. 14.00 līdz 18.00. Vienlaikus ar velo eksaminēšanas punkta atklāšanu tiks sveikti arī CSDD, biedrības Go Beyond un If Apdrošināšana rīkotā jauniešu konkursa Pārspēj CSDD reklāmu – 2015! uzvarētāji, kuri iejutās reklāmas mākslinieku lomā, gatavojot savas versijas satiksmes drošības videoklipam par drošu velobraucēju dalību satiksmē.

Punkta atklāšana notiks plkst. 11.00.

CSDD un partneru rīkotās kampaņas Cieņa darbojas! ietvaros veiktajās Cieņas velopatruļās teju 400 sastapto velobraucēju vidū konstatēta bīstama tendence – aptuveni trešdaļa velobraucēju satiksmē piedalās bez velosipēdista vai jebkāda cita transportlīdzekļa vadītāja tiesībām. Turklāt šie vadītāji policijas velobiedrības pārstāvjiem paši atzinušies, ka viņi ceļu satiksmes noteikumus pārzina tikai daļēji.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas