Cilvēkiem neslēpta interese par ASV kaujas mašīnām, kas šķērso Latviju

4 komentāri

Kā zināms, šodien un rīt, 23. martā, Latviju šķērso vairāk nekā 40 dažāda veida militārās tehnikas vienību, tostarp 20 bruņumašīnas Stryker, kas ASV 2. kavalērijas pulka mācību maršā Dragoon Ride no Igaunijas dosies uz Vāciju.

Militārā transporta kolonna jau pirms kāda laika ir sasniegusi Latvijas teritoriju, izbraukusi cauri Ainažiem un sasniegusi Saulkrastus. Pārbrauciena laikā kolonna apstājās dažās no apdzīvotājām vietām, un vietējiem iedzīvotājiem un interesentiem ir iespēja apskatīt draudīgās kaujas mašīnas tuvāk. Interese ir neviltota, un ASV karavīri ļauj arī mazajiem ierāpties bruņumašīnās, lai kaujas mašīnas varētu apskatīt vēl tuvāk.

Mācību marša Dragoon Ride ietvaros notiek tehnikas izstāde, kas dod iespēju sabiedrībai iepazīties ar Nacionālo bruņoto spēku un sabiedroto militāro tehniku, kā arī uzzināt vairāk par ASV karavīru mācībām Latvijā.

Šodien, 22. martā, militāro tehniku varēs apskatīt:

 • Jelgavkrastos stāvvietā pie krustojuma E69 – Liepupe no plkst. 12.00 līdz plkst. 12.45
 • Saulkrastos Ainažu un Akācijas ielas krustojumā, Ainažu un Raiņa ielas krustojumā, kā arī Rīgas un Murjāņu ielas krustojumā no plkst. 13.30 līdz plkst. 15.00
 • Rīgā pie lielveikala Maxima XXX A. Deglava ielā 67 un Rīgas Pasažieru terminālā pie Vanšu tilta no plkst. 15.00 līdz plkst. 17.00.

23. martā:

 • Iecavā pie Iecavas vidusskolas un pie degvielas uzpildes stacijas Astarte Rīgas ielā no plkst. 8.00 līdz plkst. 9.00.
4 komentāri

TOP komentāri

 • rommels
  0

  rommels

  nu līdz kremlim hitlers netika!nato arī varēs turēties pie čuriņas!

  22.03.2015 22:49

 • rommels
  0

  rommels

  kad sāksies karš,ta varēs redzēt biežāk!

  22.03.2015 22:47

 • XYZ
  0

  XYZ

  Tādus brīnumus Tu nepiedzīvosi.

  22.03.2015 18:44

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas