Cilvēki uz rudzu maizes iepakojuma saskata Putinam līdzīgu tēlu

1 komentārs

Uz Hanzas maiznīcas ražotās rudzu maizes iepakojuma redzams kāds vīrietis, kurš uzkrītoši līdzinās Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam, uzskata daži satraukti raidījuma Bez Tabu skatītāji.

Runa ir par Hanzas maiznīcas sortimentā esošo Klasisko rudzu maizi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Līdzīgās domās ir arī daži raidījuma Bez Tabu satiktie cilvēki Rīgas ielās. Sākumā mazliet šaubīgi, bet pēc tam gana droši viņi atzīst, – attēlā redzamais vīrietis ir Krievijas prezidents! Tiesa gan, daudzi citi tomēr V. Putina seju tur nesaskata, un atzīst, ka tas ir kāds tipisks latviešu vīrietis.

Tikmēr maizes ražotāju – Hanzas maiznīcas – pārstāvji norāda, ka uz tā iepakojuma ”kā jau klasiskai maizei pienākas, ir attēloti tīri latviski un tradicionāli tēli”. Kā piemēru Hanzas maiznīcas pārstāvji min arī klasisko saldskābmaizi, uz kuras iepakojuma attēlota latvju meitene ar garu bizi.

”Savukārt klasiskajai maizei tieši šogad paliek 15 gadu, un tā radīta, kad īsti par Putina kungu neviens nezināja. Varu apliecināt, ka māksliniekam noteikti viņš par mūzu nekalpoja,” norāda Linda Raubas, Hanzas maiznīcas mārketinga vadītāja.

Vai Tev šķiet, ka uz rudzu maizes iepakojuma redzams Vladimirs Putins? Skaties video un vērtē!

1 komentārs

TOP komentāri

  • peteris
    0

    peteris

    nu pizd---ec maize nav edama-ta ir politiska!

    10.04.2015 20:10

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas