Cilvēki no laukiem sabraukuši, lai piedalītos auto izlozē, taču palikuši aiz slēgtām durvīm un bešā

0 komentāri

Pie apgāda Jumava durvīm veidojušās garas neapmierinātu ļaužu rindas – daudzi cilvēki bija mērojuši vairākas stundas ceļā no dažādiem Latvijas nostūriem, lai piedalītos automašīnas izlozē. Taču velti – vietā, kur izloze tika rīkota, ielaists netika neviens.

Izloze tika rīkota tiem cilvēkiem, kas iegādājušies noteiktas apgāda Jumava grāmatas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izloze patiešām arī notikusi, tikai – aiz slēgtām durvīm. Tās rīkotāji skaidro, ka esot radies kāds ”nepatīkams pārpratums” un ka patiesībā ielūgums, ko saņēmuši daudzi jo daudzi cilvēki, nemaz neesot bijis īsts ielūgums. Tikmēr sanākušie cilvēki šķendējās, ka šī “joka” dēļ diena ir sabojāta, turklāt lauku darbi – iekavēti.

”Es gan to negribētu saukt par ielūgumu, jo nekur nebija rakstīti vārdi ”ielūgums”. Mēs vienkārši nosūtījām detalizētu izlozes dienas plānu, kāds būs mums šeit uz vietas Dzirnavu ielā,” skaidroja pārstāve.

Likums nosaka, ka visām izlozēm jābūt publiskām un ka tajās piedalīties var jebkurš gribētājs. Taču tajā pašā laikā esot jāņem vērā, ka ne visi izložu rīkotāji var nodrošināt atbilstošas telpas, kurās satilptu visi gribētāji, kas grib redzēt izlozi klātienē, tā raidījumam Bez Tabu stāsta Edvīns Priede no izložu inspekcijas.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju! 1

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas