Cilvēki neizpratnē, kā bojāgājušais zemledus makšķernieks šajā laikā vispār spējis atrast ledu

2 komentāri

Latviju šodien pāršalca traģiska ziņa par noslīkušu zemledus makšķernieku Krustpils novadā. Tikmēr daudzos jautājumus raisījis tas, kā vīrietim izdevies šajā siltajā laikā pa plānā ledus kārtu tikt simts metru attālumā no krasta.

Šis traģiskais gadījums pārsteidzis pat rūdītākos glābējus – viņi teic, ka ziema Latvijā tā īsti vēl pat nav sākusies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto:

55 gadus vecs vīrietis Krustpils novada Baltiņu ezerā “bļitkot” bija devies otrdien. Ūdenstilpni klāja tikai vienu centimetru bieza ledus kārta, un likumsakarīgi, – vīrietis ielūza trīs metru dziļumā, aptuveni simts metrus no krasta.

Tur arī palika viņa personīgās mantas, kuras ieraugot, vietējie iedzīvotāji saprata iespējamo nelāgo scenāriju un izsauca glābējus, kas atrada vīrieša līķi zem ūdens. Turpat arī atradās kaste ar zemūdens makšķerēšanas piederumiem.

Video:

2 komentāri

TOP komentāri

 • ES
  0

  ES

  Līdzjūtiba bojā gājušā piederigajiem, bet tomēr aktualizējas jautājums-vai galvā kaut kas darbojas domāšanas virzienā un vai neviens nezināja, kur viņš iet.Piedzērušam kašķim mācām atņemt masinas atslēgas,bet te neviens ne redzēja, ne dzirdēja.

  05.12.2015 07:11

 • Ticējums...
  0

  Ticējums...

  ...ja parādījušies zemledus makšķernieki, tad drīz būs arī ledus.

  03.12.2015 11:35

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas