Cilvēki, kam ir nauda, Latvijā reti vēlas nodarboties ar mecenātismu un ziedot patversmēm

1 komentārs

Dzīvnieku patversmē Labās mājas gadā ierodas aptuveni 350 suņi un 250 kaķi, kuri zaudējuši ticību cilvēkiem un patversmē mēģina to atgūt, kā arī atrast jaunas, uzticamas mājas, intervijā raidījumā 900 sekundes sacīja Astrīda Kārkliņa, patversmes vadītāja.

Lai uzturētu patversmi, menesī vajag astoņus deviņus tūkstošus eiro – šo naudu patversme spēj nodrošināt un visi dzīvnieki ir aprūpēti, sacīja Kārkliņa. Tomēr Latvijā ziedojumu apjomi nav lieli, ” jo ne visi, kam liktenis ir bijis labvēlīgs, ir gatavi dalīties, lai uzlabotu dzīvi tiem dzīvniekiem, kas nonāk patversmēs”, pauda patversmes vadītāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties video un uzzini vairāk!

1 komentārs

TOP komentāri

 • maijiņa
  0

  maijiņa

  Kādēļ man būtu obligāti jaziedo???Lieku savu naudu kur gribu.Ja Lv nedrīks nevienu kkroplu suni iemidzināt,kādēļ man viņš būtu jāpalīdz uzturēt?Tas nu ir par traku!
  Kurš grib lai ziedo jo tas ir brīvprātības princips!

  04.05.2016 12:47

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas