Cilvēcība nav zudusi! Palīdzības saziedota 900 trūcīgu ģimeņu mazuļiem

0 komentāri

Pateicoties līdzcilvēku labdarībai, gandrīz 900 trūcīgo ģimeņu mazuļi Latvijā ir paēduši un aprūpēti. Ar saziedoto naudu – 101 tūkstoti eiro – šīm ģimenēm izdalīti piena maisījumi un autiņbiksītes. Turklāt palīdzība sniegta nedēļu pirms pabalstu izmaksas, kas daudziem vecākiem ir kritisks brīdis.

Papildus šai labdarības akcijai tiks aizsākta vēl cita atbalsta programma, kuras laikā palīdzēt cita citai varēs pašas mammas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Latvijā ik gadu pasaulē nāk ap 20 tūkstošiem bērnu, no kuriem teju desmitā daļa piedzimst trūcīgās ģimenēs. Lai šos bērniņus apgādātu ar visu nepieciešamo, pusgadu norit labdarības akcija mazuļu atbalstam.

Kuplākajā ģimenē, kam sniegta palīdzība, aug 13 bērnu.

Biedrības, kas novados apzina trūcīgās ģimenes, stāsta, ka šī labdarības akcija palīdz nodrošināt atbalstu aptuveni pusei no palīdzības lūdzējiem.

Līdztekus šai akcijai, drīzumā sāksies jauna atbalsta programma ar nosaukumu ”Mamma mammai”. Tās laikā mammas koordinēti cita citai sniegs emocionālu vai praktisku palīdzību.

Pirms došanās uz ģimenēm, mammas tiks īpaši mācītas. Trūcīgajām ģimenēm šo atbalstu apmaksās no ziedojumiem, bet akcijai varēs pieteikties ikviena māte.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas