Cilvēcība nav mirusi: šie ļaudis apstājās ceļmalā un palīdzēja vecam vīram

0 komentāri

Kādam kungam kļuva slikti uz ceļa, un viņš ar savu automašīnu nobrauca no ceļa. Lielākā daļa cilvēku brauca garām taurējot, taču daži tomēr pierādīja, ka līdzcietība un izpalīdzība nav zudusi – viņi apstājās, lai palīdzētu.

”Braucām mājās ar tēti no Rīgas, un redzam, kā cilvēks nobrauc no ceļa. Laiž pa lielo krauju un netiek augšā. Bļāviens! Skats kā no filmām! Mums ar tēti palika tā jocīgi! Kaut kas nav labi! Mēs un vēl viens puisis ar meiteni steidzām palīdzēt. Cilvēkam bija palicis slikti… Kamēr mēs tur centāmies palīdzēt un domājām, kā vecajam vīram palīdzēt un izvilkt mašīnu, uz mums taurēja, blenza un ar pirkstiem rādīja, bet nevienam neienāca prātā apstāties un pajautāt, kā var palīdzēt. Visu cieņu puisim un meitenei, kas brauca ar VW Golf, viņi līdz pēdējai minūtei bija blakus ar šo cilvēku un palīdzēja ar savu atbalstu, kaut gan steidzās dekorēt kāzas. Tomēr uz pasaules vēl ir palikuši izpalīdzīgi cilvēki! Žēl, ka šādu cilvēku vairs ir tik maz! Ceru, ka līdz viņiem aizies šis posts, lai varam publiski pateikt paldies un godināt par labo sirdi un izpalīdzību, kuru viņi deva šim vecajam vīram, bet publiskais “fui” tiem, kam pie vienas vietas, kas ar citu notiek!!!” meitene atzīst, ka viņu ”šokējusi cilvēku attieksme”.

”Bet padomājiet – ik reizi, ka tas var būt jūsu tuvinieks, kam tur pie stūres palika slikti! Vai katru reizi, kad braucat un nepalaižat ”ātro palīdzību”, arī tur varbūt, kāds no jūsējiem!” vēsta meitenes ieraksts sociālajā tīklā Facebook.

Facebook

Facebook

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas