Cietums “neizārstēs” pedofilus no viņu perversajām tieksmēm, uzskata IeVP priekšniece

0 komentāri

Komentējot bēdīgi slaveno Liepājas pedofilu lietu, Ieslodzījuma vietu pārvaldes (IeVP) priekšniece Ilona Spure intervijā 900 Sekundēm norāda, ka cietums pedofiliem nepalīdz atbrīvoties no savām nosliecēm.

Kā norāda Ieslodzījumu vietu pārvaldes priekšniece, attiecībā uz pedofiliem nav iespējams runāt par vienu konkrētu cilvēku tipu – tie ir dažādi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Spure pauž viedokli, ka cietums šādiem cilvēkiem nepalīdz atbrīvoties no savas noslieces, jo tā nav diagnoze. “Šī uzvedība ir saistīta ar domāšanu, galvu un psihiskām ievirzēm,” viņa saka, norādot, ka 20% pedofilu atgriežas cietumā atkārtoti.

Situācija Latvijas cietumos:

Komentējot ķīmisko kastrāciju, kas tiek minēta kā viens no risinājumiem pedofilu pārmācīšanā, Spure norāda, ka tā noņem dzimumtieksmi, taču var izraisīt citas vardarbīgas tieksmes, kas apdraud sabiedrību.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas