Cienījami! Lāčplēša dienā godinās mūsdienās kritušos Latvijas karavīrus

2 komentāri

Mūsdienu militārajos konfliktos bruņotie spēki ir zaudējuši septiņus savus dienesta biedru un 11. novembrī jeb Lāčplēša dienā notiks viņu godināšana.

Atceroties Viestura ordeņa lielkrusta kavalierus virsleitnantu Olafu Baumani, seržantu Voldemāru Anševicu, kaprāli Dāvi Baltābolu un dižkareivjus Vitāliju Vasiļjevu, Edgaru Ozoliņu, Andreju Merkuševu un Gintu Bleiju, bruņotie spēki rīkos vairākus piemiņas pasākumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

11.novembrī plkst.14 Rīgā, Esplanādē pie pulkveža Oskara Kalpaka pieminekļa, aizsardzības nozares vadība noliks ziedus kritušo karavīru piemiņai, bet 13.novembrī Ādažu bāzē dienesta biedri un sabiedrotie viņus godinās pasākumā Karavīru nakts, tādējādi turpinot bruņotajos spēkos aizsākto tradīciju Lāčplēša dienā godināt arī mūsdienās kritušos karavīrus.

Kaujas atbalsta bataljona rīkotais pasākums sāksies plkst.16:30 ar ekumēnisko dievkalpojumu Ādažu bāzes kapelā un tas turpināsies ar piemiņas brīdi pie Kritušo karavīru piemiņas vietas ierindas laukumā. Karavīri noliks svecītes, klausīsies vīru kopas ”Vilki” dziesmas un dūdu mūziku.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Johaidi
  0

  Johaidi

  Vecīt "vai tiešām..." Nespried pēc sevis !

  AC

  Karavīrs

  10.11.2015 21:54

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas