Čiekurkalna iedzīvotāji pārsteigti – Rīgas 800. gadu jubilejas piemineklis nonācis mikrorajonā

0 komentāri

Satraukti aculiecinieki portālam Skaties.lv ziņo – lepnais Rīgas astoņsimtgades piemineklis tagad ir skatāms Čiekurkalnā, kādas daudzdzīvokļu mājas pagalmā. Kā tas tur nonācis?

Proti, svinot Rīgas 800. gadu jubileju, tika izgatavoti divi šādi pieminekļi – viens tika novietots Kārļa Ulmaņa gatvē, bet otrs – Rīgas centrā – Brīvības un Elizabetes ielas stūrī. Pirmais vēl aizvien atrodas savā vietā, taču otrs tagad ir skatāms Čiekurkalnā.

Lai arī sākotnēji šķiet visai dīvaini, ka piemineklis, kas tika īpaši gatavots 800. gadu jubilejas svinībām, tagad ir nonācis mikrorajonā, Rīgas domē portāls Skaties.lv gūst skaidrību – izrādās, piemineklis gluži vienkārši tagad novietots pretī Rīgas pieminekļu aģentūras birojam, kas atbild par dažādu pieminekļu uzglabāšanu un pārvaldīšanu.

Foto: Aculiecinieks

Foto: Aculiecinieka

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas