Četru bērnu ģimene Kalnciemā dzīvo “aizvēsturiskos” apstākļos

126 komentāri
Četru bērnu ģimene Kalnciemā dzīvo “aizvēsturiskos” apstākļos
Foto avots: Facebook/snowflakechildren

Tev noteikti jāizlasa

Kāda trūcīga ģimene, kurā aug četri bērni, dzīvo “briesmīgos apstākļos”, raksta labdarības organizācija Charity for children Snowflake, kas sociālajā tīklā Facebook lūdz palīdzību un atbalstu.

“Ģimenē ir četri bērni, kurus audzina mamma Gunta un tētis Maksims. Ģimene ir noformējusi trūcīgās ģimenes statusu, saņem sociālos pabalstus un tētis saņem darbā nepilnu minimālo algu. Šajā ģimenē ir ļoti jauki, aktīvi un attīstīti bērniņi, bet diemžēl vecākiem ir zemas saimnieciskās prasmes un grūtības ar informācijas uztveri, kā arī nelieli komunikācijas traucējumi,” rakstīts labdarības organizācijas Facebook lapā.

Dēlam Viktoram ir deviņi gadi, Aleksandram četri, Alisei – trīs un Markam Staņislavam – divi gadi.

Patlaban ģimenes māja ir kritiskā stāvoklī, taču šobrīd uzlabojumus, cik tas bija iespējams, lai novērstu griestu iebrukšanu, ir paveicis tēvs Maksims. “Ģimenei nepieciešams praktiski viss: veļas mazgājamā mašīna, kārtīgs drēbju skapis, gultasveļa, gāzes plīts, segas, spilveni, pārtikas pakas, virtuves piederumi, trauki, skapīši, plauktiņi… Bērniem nepieciešama plastmasas vanna, dvieļi, divguļamā gulta vai dīvāns vecākiem. Tāpat noderētu vienvietīga bērna gultiņa,” ziņo Charity for children Snowflake.

“Noderēs pilnīgi viss…. Izvērtējiet, lūdzu, savas iespējas palīdzēt, apskatot fotogrāfijas!” aicina labdarības organizācija.

126 komentāri

TOP komentāri

 • EX Kalnciemietis
  0

  EX Kalnciemietis

  Nav jau žēl kko iedot...bet vai tas ko līdz?Pats strādāju kā celtnieks amatnieks un nekad neesmu domājis braukt uz ārzemēm vieglu naudu pelnīt.Man ir radu ģimene Rīgā četri bērni,neviens no vecākiem jau šešus gadus nestrādā un netaisās to darīt,jo apmierina soc.pabalsti!Vai šādus parazītus vajag atbalstīt?Bērnus žēl,bet ko vini iemācīsies no vecākiem?

  20.02.2015 12:39

 • esse
  0

  esse

  A tu rakstu izlasiji? Kura vieta ir minetas dzirdes problemas?

  18.02.2015 22:44

 • 12344
  0

  12344

  haha. aizmirsti par manu palidzibu. es nenaksu kad tev vajadzes palidzibu. lai sudus nak tev caur podu uz gridu, un pectam aprunasi.

  08.02.2015 23:58

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas