Cēsīs tirgo nekvalitatīvus Latvijas karoga vimpeļus

1 komentārs

Cēsu iedzīvotājs Eižens, kurš pie savas mājas vēlējās uzstādīt Latvijas karoga vimpeli, bija nepatīkami pārsteigts, jo Latvijas karoga vimpelis, ko viņš iegādājās, neatbilda uz iepakojuma minētajiem izmēriem.

Iegādājies vimpeli, Eiženam šķita, ka tas ir šaurāks, nekā rakstīts uz iepakojuma. To izmērot, aizdomas apstiprinājušās – 58 centimetru vietā vimpelis bijis vien 52 centimetrus plats. ”Psiholoģiski nepatīkami, ka brāķis,” sajūtas skaidro Eižens, norādot, ka tā cena nav no mazajām – ap 35 eiro. Veikalā karogu apmainījuši, taču izrādījies, ka arī apmainītajam vimpelim trūkst dažu centimetru.

Bez Tabu devās uz veikalu, kur Eižens iegādājies brāķēto karogu, lai noskaidrotu, kā iespējams, ka tiek tirgotie brāķēti karogi. Veikalā šoreiz viss bija kārtībā, tāpēc Bez Tabu apvaicājās konkrētā karoga ražotājam, kā radusies kļūme.

Kā norāda uzņēmuma pārstāve Loreta Mille-Čiekure, uzņēmums veicis pārbaudi un secinājis, ka viena karogu un to vimpeļu partija tiešām ir ar defektiem. Secinājām, ka proporcijas ir atbilstošas, krāsas ir atbilstošas, taču vimpeļu reālie izmēri neatbilst uz iepakojuma norādītajiem,” atzīst Mille-Čiekure, ”šis mums ir nepatīkams pārsteigums un uzņemamies atbildību.” Viņa arī atzīst, ka tīšām nekad nebūtu nekvalitatīvi ražojuši valsts simbolu. ”Šeit radusies kļūda piegrieztnes dēļ, tāpēc konkrētā partija izrādījusies brāķis,” skaidro Mille-Čiekure. Savukārt darbinieki, kuru kļūmes dēļ radušās neprecizitātes izmēros, saņēmuši rājienu. Vairāk skaties video.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Wenden
    0

    Wenden

    Made in China.

    07.12.2014 11:15

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas