Cēla rīcība! Ulubule adoptētājiem suņiem un kaķiem “pensijas vecumā” nodrošinās bezmaksas veterināro aprūpi

5 komentāri

Dzīvnieku patversmē Ulubule atklāta īpaša atbalsta programma visiem, kuri izvēlēsies adoptēt vismaz astoņus gadus vecu suni vai kaķi. Adoptētajiem dzīvniekiem būs pieejama bezmaksas veterinārā aprūpe un konsultācijas līdz pat mūža beigām.

Agija ar Aivaru kopīgi izlēmuši, ka grib mājās suni. Abi atbraukuši uz dzīvnieku patversmi Ulubele un izvēlējušies aptuveni 8 gadus veco sunīti. Par Tauriņu nosauktais draugs ir mīļš, paklausīgs, gudrs un nav jāskolo.

No šodienas dzīvnieku patversmēs Ulubele sāk darboties Senioru programma. Tās mērķis ir veicināt cilvēkus adoptēt suņus un kaķus, kuri ir vismaz astoņus gadus veci. Programmas priekšrocība – ir bezmaksas veterinārā aprūpe līdz mūža beigām.

No 350 patversmē mītošajiem dzīvniekiem – 30 kaķi un 63 suņi ir aptuveni astoņus gadus veci. Vairums no senioriem esot ļoti labā formā un ar teicamu veselību.

5 komentāri

TOP komentāri

 • Aiva
  +8

  Aiva

  Ja nepamanījāt, tad šī ir Ulubeles atbalsta programma, nevis valsts :)

  22.05.2016 02:24

 • kriksis
  +4

  kriksis

  Vismaz kads atbalsts un ceriba ka adoptes vairak milulisus.Tas tak dzivniecinam pats labakais un ziedosakais vecums

  21.05.2016 23:10

 • Lea
  +3

  Lea

  Vai "Ulubele" tagad ir pārdēvējusies par "Ulubuli"? Žurnālistiem tomēr vajadzētu pārlasīt vismaz virsrakstu pirms publicēšanas.

  23.05.2016 13:20

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas