Caurs jumts kādā namā Rīgas centrā apdraud cilvēku drošību

0 komentāri

Kādam aptuveni simts gadus vecam namam Rīgas centrā jumts ir tā sabojāts, ka lietus līst iekšā dzīvokļos, bojājot gan to izskatu, gan apdraudot iedzīvotāju veselību un drošību, ziņo raidījums “Bez Tabu”.

Daudzdzīvokļu celtnē patlaban mitinās četras ģimenes. Kāds vīrietis, kas dzīvo šā nama augšējā stāvā, lietavu laikā ar ūdens savākšanu pirms dažām dienām nodarbojās līdz četriem rītā – tik ilgi, kamēr lietus lija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Katru mēnesi no nama iedzīvotājiem apsaimniekotājs ”Rīgas pilsētas namsaimnieks” iekasē 26 eiro, kas ir paredzēti “remontdarbiem”, taču uzlabojumi netiek veikti. Augšējā nama iedzīvotājs jumta uzlabošanas darbus veic pats, kā nu spēj, piemēram, uzliekot uz jumta ķieģeļus, lai to neaizpūš prom vējš.

”Rīgas pilsētas namsaimnieks” saņēmis arī prasību no Valsts Kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas, taču nekas lietas labā nav darīts, norādījis inspekcijas pārstāvis Jānis Asaris.

Nams, kas atzīts par kultūrvēsturiski vērtīgu ēku, varētu kļūt par vietējas nozīmes pieminekli, ja vien tas būtu bijis labākā stāvoklī.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas