Būvinspektori: Gaiļezerā situācija tuvu tādai, lai aizliegtu ēkas ekspluatāciju

0 komentāri

Nepilnības atklātas Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā. Kopā ar Būvniecības valsts kontroles biroja ekspertiem ēku šodien devās pārbaudīt arī Saeimas deputāti, un konstatēts, ka vietām ēkas stāvoklis ir tuvu tam, lai noteiktu tās ekspluatācijas aizliegumu.

Mājas saimniekiem jeb Rīgas Austrumu klīniskās slimnīcas vadībai būvinspektoru un deputātu desants tiešām bija pārsteigums, jo ierašanās notika, iepriekš nebrīdinot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vēlmi pārbaudīt nesen izveidotā Būvniecības Valsts kontroles biroja darbu nāca no Saeimas Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanas komisijas, lai pārliecinātos vai pārbaudes nav formālas.

Pēc LNT rīcībā esošās informācijas sākotnēji komisija vēlējusies rīkot pārbaudi kādā no veikalu tīkla Maxima veikaliem, taču beigās izvēle kritusi uz milzīgo Rīgas Austrumu klīnisko universitātes slimnīcu, vairāk zināmu kā Gaiļezeru.

Atklājies – ja vietās, kur ikdienā staigā cilvēki, konstatētas vien problēmas, kuras var novērst ar kosmētisku remontu, tad grūtāk piekļūstamās vietās aina ir bēdīgāka.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas