Būvinspektori: Gaiļezerā situācija tuvu tādai, lai aizliegtu ēkas ekspluatāciju

0 komentāri

Nepilnības atklātas Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā. Kopā ar Būvniecības valsts kontroles biroja ekspertiem ēku šodien devās pārbaudīt arī Saeimas deputāti, un konstatēts, ka vietām ēkas stāvoklis ir tuvu tam, lai noteiktu tās ekspluatācijas aizliegumu.

Mājas saimniekiem jeb Rīgas Austrumu klīniskās slimnīcas vadībai būvinspektoru un deputātu desants tiešām bija pārsteigums, jo ierašanās notika, iepriekš nebrīdinot.

Vēlmi pārbaudīt nesen izveidotā Būvniecības Valsts kontroles biroja darbu nāca no Saeimas Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanas komisijas, lai pārliecinātos vai pārbaudes nav formālas.

Pēc LNT rīcībā esošās informācijas sākotnēji komisija vēlējusies rīkot pārbaudi kādā no veikalu tīkla Maxima veikaliem, taču beigās izvēle kritusi uz milzīgo Rīgas Austrumu klīnisko universitātes slimnīcu, vairāk zināmu kā Gaiļezeru.

Atklājies – ja vietās, kur ikdienā staigā cilvēki, konstatētas vien problēmas, kuras var novērst ar kosmētisku remontu, tad grūtāk piekļūstamās vietās aina ir bēdīgāka.

Skaties video:

0 komentāri

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas