“Bulciņu likums” satracinājis sabiedrību; jaunās normas ir pārspīlētas, atzīst PVD

0 komentāri

Veselības ministrijas (VM) strīdīgie noteikumi par uztura normām skolās satricinājuši sabiedrību un atbildīgās iestādes nolēmušas rīkoties. Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) atbildīgā amatpersona Tatjana Marčenkova šorīt 900 sekundēs atzina, – Veselības ministrijas noteikumi ir ļoti pārspīlēti un neprecīzi.

Tā kā jaunie noteikumi ir pārspīlēti un neprecīzi, visiem – skolām, ēdinātājiem un arī uzraugiem – tie rada problēmas, pauda PVD pārstāve raidījumā 900 sekundes.

Portāls Skaties.lv jau vēstīja, – sākot no šā gada 1. janvāra, Latvijas skolās aizliegts tirgot miltu izstrādājumus, tostarp skolēnu iecienītās bulciņas. Izskanējis, ka dažas skolas naski ievēro šo aizliegumu, bet citas – izliekas to nezinām.

“Bulciņu drudzis” – atsevišķas kafejnīcas jau bankrotējušas, bet bērni skrien uz tuvējiem veikaliem

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas