“Bulciņu jautājums” nonācis uz valdības galda!

0 komentāri

Par to, kā turpmāk notiks bērnu ēdināšana skolās, tostarp, vai paliks spēkā sabiedrībā daudz apspriestais bulciņu aizliegums skolu ēdnīcās, lems augstāk stāvošie politiķi – valdība.

Proti, iepriekš asas debates izraisījušais un par “bulciņu kariem” nodēvētais jautājums šodien iekļauts Ministru kabineta darba kārtībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šobrīd ir panākts kompromiss, ka vēl gandrīz gadu skolēnu ēdināšanā tomēr būs atļaus izmantot atsevišķas pārtikas piedevas un aromatizētājus.

Veselības un zemkopības ministri ir vienisprātis, ka skolās bērni jāēdina ar ēdienu, kas pagatavots pasniegšanas dienā un ir dabīgs. Abi arī vienojušies, ka skolas pavāru uz vietas gatavotu ēdienu, kas atbilst noteiktajām prasībām, drīkstēs iekļaut arī skolas kafejnīcu ēdienkartē.

Iepriekš ēdinātāji un pārtikas ražotāji iebilda pret jaunajām uztura normām skolās, kas stājās spēkā šā gada sākumā, jo noteikumos bija virkne juridisku neprecizitāšu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas