Brocēnos gandrīz atkārtojas 2004. gada traģiskā gāzes eksplozija

2 komentāri

2004.gadā Brocēnos, gāzes noplūdes izraisītā eksplozijā sagruva daļa daudzdzīvokļu nama Liepu ielā un bojā gāja trīs cilvēki. Aizvadītajā nedēļā no līdzīgas nelaimes turpat Brocēnos Lielcieceres ielā, paglābusi tikai laimīga sagadīšanās.

Darba dienas pēcpusdienā dzīve šajā namā ritējusi ierasto gaitu. Vairums iedzīvotāju vēl bijuši darbā. “Tikai dažas minūtes vēlāk, kāds cits nama iedzīvotājs, kurš tikai atgriezies mājās un ienācis kāpņu telpā no ielas, sapratis, ka spēcīgā smaka draud ar nopietnām nepatikšanām, tādēļ nekavējoties izsaucis glābējus. Jau pēc brīža, namu gandrīz vai aplenkuši neskaitāmi ļaudis, dakteri, glābēji un gāzes dienesta vīri,” atstāsta vietējie iedzīvotāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai arī sākotnēji aizdomās turamā iedzīvotāja dzīvoklī gāzes noplūde netika konstatēta, turpat aiz sienas, no kādas 90 gadīgas māmuļas mitekļa durvju šķirbām plūdusi gāze. Tā kā mēraparāts uzrādījis koncentrāciju, kas jau uzskatāma par sprādzienbīstamu, vīri rīkojušies nekavējoties.

Pārsteigtā sirmgalve atzinusi, ka pati nav pamanījusi notiekošo. Arī skaidrojumu par to, kādēļ plītī atvērta gāzes padeve, vīri tā arī neieguva. Drošības labad, kundze nodota mediķu aprūpē, bet vīri parūpējušies par to, lai nams tiktu pienācīgi izvēdināts un iedzīvotāji varētu droši atgriezties telpās.

Skaties video:

2 komentāri

TOP komentāri

  • Jevgeny Romanovs
    0

    Jevgeny Romanovs

    Kura tiesi maajaa tas notika?

    20.06.2015 20:29

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas