Brīvības ielas iedzīvotāji uzmanās no krītošiem skursteņiem

0 komentāri

Rīgā ceturtdien, 30. oktobra, pēcpusdienā kādam namam Brīvības ielā 158 no jumta atdalījies skurstenis, kas nokrītot bojājis trīs automašīnas. Mājas apsaimniekotājs vaino interneta kompānijas un citus kabeļoperatorus, kuri skursteņus izmanto kā atbalsta punktus.

Tikmēr Brīvības ielas 158 nama iedzīvotāji pagalmā ieiet ar īpašu piesardzību. Iedzīvotāji norāda, ka kopš negadījuma neviens nav veicis ēkas apsekošanu, lai noskaidrotu, kāds ir kopējais nama stāvoklis. Tāpat iedzīvotāji norāda, ka radītie zaudējumi būtu jāsedz nama apsaimniekotājam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šajā gadījumā paveicies tiem automašīnu īpašniekiem, kuriem ir Kasko apdrošināšana, bet pārējiem iedzīvotājiem vai nu jāgaida kompensācija no apsaimniekotāja, vai arī jāgaida, ka šajā situācijā tik tiešām tiks atrasts kāds cits vaininieks, kuram tad būs likuma noteiktajā kārtībā jāatlīdzina zaudējumi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas