Brīvības ielas iedzīvotāji uzmanās no krītošiem skursteņiem

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Rīgā ceturtdien, 30. oktobra, pēcpusdienā kādam namam Brīvības ielā 158 no jumta atdalījies skurstenis, kas nokrītot bojājis trīs automašīnas. Mājas apsaimniekotājs vaino interneta kompānijas un citus kabeļoperatorus, kuri skursteņus izmanto kā atbalsta punktus.

Tikmēr Brīvības ielas 158 nama iedzīvotāji pagalmā ieiet ar īpašu piesardzību. Iedzīvotāji norāda, ka kopš negadījuma neviens nav veicis ēkas apsekošanu, lai noskaidrotu, kāds ir kopējais nama stāvoklis. Tāpat iedzīvotāji norāda, ka radītie zaudējumi būtu jāsedz nama apsaimniekotājam.

Šajā gadījumā paveicies tiem automašīnu īpašniekiem, kuriem ir Kasko apdrošināšana, bet pārējiem iedzīvotājiem vai nu jāgaida kompensācija no apsaimniekotāja, vai arī jāgaida, ka šajā situācijā tik tiešām tiks atrasts kāds cits vaininieks, kuram tad būs likuma noteiktajā kārtībā jāatlīdzina zaudējumi.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas