Britu diplomātiskās misijas vadītājs Latvijā atklāj, ka ir homoseksuāls

0 komentāri

Latvijas ārlietu ministra Edgara Rinkēviča (V) rīcība, publiski paziņojot par savu homoseksuālo orientāciju, ir normāla un cienījama, intervijā Latvijas Radio 4 pauda Lielbritānijas diplomātiskās misijas vadītājs Latvijā Īans Frū, atzīstot, ka arī viņš ir homoseksuāls.

“Man jāatzīst, ka es arī esmu gejs. Es to neslēpju,” sacīja Frū, piebilstot, ka agrāk, piemēram, septiņdesmitajos un astoņdesmitajos gados britu Ārlietu ministrijā būt gejam būtu grūtāk, bet tagad tas ir absolūti normāli. “Es dzīvoju atklāti, un domāju, ka mani kolēģi mani ciena,” sacīja diplomāts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņš arī norādīja, ka joprojām Lielbritānijā ir dažādi viedokļi par seksuālajām minoritātēm, tomēr pēdējos gados daudz kas esot mainījies. Frū arī skaidroja, ka sabiedrībā zināmi cilvēki, publiski atzīstot savu orientāciju, sniedz atbalstu, piemēram, tiem cilvēki, kuri kaunas no tā.
Diplomāts uzsvēra, ka pats svarīgākais, lai cilvēki varētu atklāti dzīvot un cienīt viens otru.

Jau ziņots, ka Rinkēvičs 6. novembrī savā Twitter kontā paziņoja, ka ir homoseksuāls. Šādu atzīšanos ministrs pauda ar tekstu, ka mūsu valstij ir jārada tiesisks regulējums visa veida partnerattiecībām un par tām viņš cīnīsies. Tālāk sekoja teksts: “Zinu, ka tūliņ būs megahistērija, bet #Proudtobegay.”

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas