Briest jauns protests pret Rīgas satiksmes biļetes cenas kāpumu

3 komentāri

Piektdien, 20. februārī, plkst. 18.20 Rātslaukumā notiks protests pret Rīgas sabiedriskā transporta biļešu cenu paaugstināšanu, informē kustības ”Pret RD biļešu paaugstināšanu Rīgas sabiedriskajā transportā” Facebook lapā.

Mēs aicinām visus, kam nav vienaldzīga radusies situācija, piedalīties piketā 20. februārī un aizstāvēt savas tiesības. Pasākums ir saskaņots ar pilsētas administrāciju. Vai patiešām ir tik maz to, kurus neapmierina cenu paaugstināšana? Pasākuma dalībnieku nav daudz, bet jūs taču katrs varat ielūgt kādu gan realitātē, gan pasākuma lapā, nospiežot ”Ielūgt”, un aizstāvēt savas tiesības kopā ar draugiem.

Atgādināsim, ka jaunie Rīgas satiksmes tarifi stājās spēkā 1. februārī, un tagad par vienu biļeti galvaspilsētas sabiedriskajā transportā iepriekšējo 60 eirocentu vietā jāmaksā viens eiro un 15 eiro centu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
3 komentāri

TOP komentāri

 • Boriss Nilam
  0

  Boriss Nilam

  Vienotība naudu piešķir arī tagad, bet Ušakovs 100 miljonu eiro dotāciju no vladības notērējis kazino. Grib lai maksā vairāk.

  20.02.2015 13:20

 • nils
  0

  nils

  nee, pret rigas domi - pašvaldību. nevis valdibu.

  18.02.2015 21:05

 • Jayz
  0

  Jayz

  Protestam vajadzētu būt pret Vienotību, kas nepiešķira naudu , vai ne tā ?

  18.02.2015 15:42

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas