Brexit: Vējonis dosies vizītē uz Lielbritāniju

0 komentāri

Valsts prezidents Raimonds Vējonis drīzumā dosies trīs dienu oficiālā vizītē uz Lielbritāniju, kur pārrunās arī jautājumus, kas saistīti ar Brexit jeb Lielbritānijas iespējamo izstāšanos no Eiropas Savienības.

To LNT Ziņām apstiprināja Valsts prezidenta kancelejā. Vizīte plānota no 18. līdz 20. jūlijam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par vizīti abas puses vienojās jau pirms 23. jūnijā notikušā referenduma par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības.

“Šī ir iepriekš plānota vizīte, kas tika plānota jau iepriekš vairāk kontekstā ar gaidāmo NATO samitu. Tā būtu pirmā ārvalstu vizīte pēc tam, kad ir noticis NATO samits Varšavā, kur ir pieņemti svarīgi lēmumi attiecībā uz alianses nākotni. Šobrīd, protams, ka dienaskārtībā ir nācis jautājums par Lielbritānijā notikušo referendumu par izstāšanos no Eiropas Savienības, līdz ar to tiks, protams, pārrunāti ar to saistītie jautājumi,” norāda Valsts prezidenta preses padomnieks Jānis Siksnis.

Viņš tāpat sacīja: “Protams, viena prioritāte ir mūsu tautiešu nākotne Lielbritānijā, kas ar viņiem var notikt, kāds būs viņu statuss un ko tas viņiem var nozīmēt. Un, protams, mūsu divpusējās ekonomiskās attiecības, tāpat arī vienkārši Lielbritānijas un Eiropas Savienības attiecības.”

Vējonis tiksies ar augstām Lielbritānijas amatpersonām, taču precīzu informāciju par vizītes darba kārtību prezidenta kanceleja plāno izplatīt nākamnedēļ.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas