Brexit: Vējonis dosies vizītē uz Lielbritāniju

0 komentāri

Valsts prezidents Raimonds Vējonis drīzumā dosies trīs dienu oficiālā vizītē uz Lielbritāniju, kur pārrunās arī jautājumus, kas saistīti ar Brexit jeb Lielbritānijas iespējamo izstāšanos no Eiropas Savienības.

To LNT Ziņām apstiprināja Valsts prezidenta kancelejā. Vizīte plānota no 18. līdz 20. jūlijam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par vizīti abas puses vienojās jau pirms 23. jūnijā notikušā referenduma par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības.

“Šī ir iepriekš plānota vizīte, kas tika plānota jau iepriekš vairāk kontekstā ar gaidāmo NATO samitu. Tā būtu pirmā ārvalstu vizīte pēc tam, kad ir noticis NATO samits Varšavā, kur ir pieņemti svarīgi lēmumi attiecībā uz alianses nākotni. Šobrīd, protams, ka dienaskārtībā ir nācis jautājums par Lielbritānijā notikušo referendumu par izstāšanos no Eiropas Savienības, līdz ar to tiks, protams, pārrunāti ar to saistītie jautājumi,” norāda Valsts prezidenta preses padomnieks Jānis Siksnis.

Viņš tāpat sacīja: “Protams, viena prioritāte ir mūsu tautiešu nākotne Lielbritānijā, kas ar viņiem var notikt, kāds būs viņu statuss un ko tas viņiem var nozīmēt. Un, protams, mūsu divpusējās ekonomiskās attiecības, tāpat arī vienkārši Lielbritānijas un Eiropas Savienības attiecības.”

Vējonis tiksies ar augstām Lielbritānijas amatpersonām, taču precīzu informāciju par vizītes darba kārtību prezidenta kanceleja plāno izplatīt nākamnedēļ.

Video

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas