Bomži pārņēmuši Teikas miskastes, bet vainu noveļ uz putniem

0 komentāri

Vairākās aculiecinieka iesūtītās fotogrāfijās redzama postaža Teikā – pārpildītas miskastes, tām pa virsu klaiņojoši kaķi un vispārēja netīrība – atkritumu tvertņu saturs izmētāts uz zemes.

Raidījuma Bez Tabu komanda dodas uz Teiku, kur klātienē redzams, ka tautas valodā runājot – bardaks ir sakopts. Taču satiktie iedzīvotāji stāsta, ka problēma patiešām pastāv. “Tur, pie miskastēm, ir 9 – 10 cilvēki katru dienu,” stāsta kāda vietējā iedzīvotāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Tur bomži nāk un meklē pudeles, rakņājas, meklē arī ēdienu, turpat arī pamielojas. Priekš viņiem te ir restorāns – guļ zālē vai uz veciem matračiem,” stāsta iedzīvotāja.

Kopumā minētajā vietā Teikā atrodas 12 miskastes ar atkritumiem.

Satiktie bezpajumtnieki raidījumam Bez Tabu gan saka, ka šajā apkaimē mitinās jau piecus gadus. Te viņiem arī esot ”haltūras” – dažreiz viņi palīdz cilvēkiem kaut ko iznest par samaksu, bet dažreiz viņi “savāc” un izjauc vecos, izmestos televizorus. Tad detaļas pārdod, un tādā veidā nopelna aptuveni piecus eiro, vaļsirdīgi stāsta paši saules brāļi.

Savukārt par atkritumu izmētāšanu viņi dievojas, ka nav atbildīgi. Pie vainas esot putni. ”Tās vārnas atkritumus izmētā, bet mēs sakopjam,” stāsta bezpajumtnieks Ješka.

Skaties video un uzzini bezpajumtnieku dzīves peripetijas!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas