Blokmāju pagalmos ar auto vairs nav, kur apgriezties

0 komentāri

Par drošību uz lielajiem ceļiem viss tā kā būtu skaidrs – jābrauc skaidrā prātā un ar atļauto braukšanas ātrumu. Taču ir mazas ieliņas, kur bieži vien valda liela visatļautība. Īpaši jau Rīgas un citu pilsētu mikrorajonos, kur uz šaurajiem celiņiem valda, maigi izsakoties, haoss.

Ēkas Rīgas tā sauktajos guļamrajonos būvētas vēl tajā laikā, kad automašīnu uz ielām bija krietni, krietni mazāk. Ja arī kāds toreiz savu žigulīti atstāja pie mājas, nevienam tas tā īsti netraucēja. Tagad situācija ir pavisam citāda. Parkošanās vietu ir krietni par maz, ja atbrauc vēlāk mājās, var gadīties, ka vispār nav kur apstāties. Taču problēma nereti rodas tieši braucot – mašīnas novietotas visur, vietas nav nemaz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Māju pagalmi ir arī tā vieta, kur daudzi var pārbaudīt savu braukšanas prasmi. Ceļu jādod, taču autovadītājs neprot to izdarīt. Pļavnieku iedzīvotāji gan šādas situācija uzņem ar humoru. Katram gadījies sastapt kādu, kurš neprot tā teikt pavākties malā, tāpēc gadoties arī sniegt īsu apmācību autovadīšanā.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas