Birzgalē iedzīvotāji piecūko paši savu pagastu; pašvaldība plāta rokas

1 komentārs

Tieši aiz uzraksta ”Atkritumus izmest aizliegts” Birzgales pagastā izvērsta īsta izgāztuve. Atliek secināt, – vai nu Birzgales pagasta iedzīvotāji neprot lasīt, vai arī – viņiem ir gluži vienalga, kādā vidē dzīvot.

Situācija ir šāda – viena kilometra attālumā no Birzgales centra cilvēki ir saveduši pilnīgi visu, kas viņiem šķiet lieks. Rezultātā izveidojusies drausmīga aina – milzu miskaste skaistas ainavas viducī!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Andrejs, kas dzīvo blakus šai nelegālajai izgāztuvei, atzīst, ka sevišķi sestdienas un svētdienas vakaros, kad jau satumst, cilvēki te brauc ar piekrautām automašīnām, kuru bēdīgo saturu tad vienkārši izgāž dabā.

Ja uz augošo atkritumu kalnu Birzgales pagastā dzimušais un visu mūžu dzīvojošais Andrejs vēl varētu pievērt acis, tad viņam nepieņemami šķiet tas, ka nekaunīgie cilvēki izbraukājuši arī vienīgo piebraucamo ceļu pie viņa mājas. Bieži vien ir tā, ka arī ceļš līdz pusei ir aizbērts ar atkritumiem.

Tikmēr Ķeguma novada priekšsēdētāja vietnieks Birzgalē Pāvels Kotāns atzīst, ka viņam ”ir aizdomas”, kurš vai kuri varētu būt atkritumu vedēji un izgāzēji. Piemēram, ja kāds veic mājokļa remontu, visticamāk, atkritumus ved tieši uz šo nelegālo atkritumu kaudzi.

Taču, kā cīnīties ar mēslotājiem, amatpersonai nav! Viņš atzīst, ka tur ”policistu nenoliksi, videokameru neuzstādīsi”.

Likums gan nosaka, ka tieši zemes īpašniekam, šajā gadījumā – pašvaldībai – teritorija ir jāsaved kārtībā.

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • janka
    0

    janka

    kam domāta pašvaldības policija nav saprotams!

    31.03.2015 11:05

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas