Biežākās problēmas skolā: skapīšu neesamība un mācību materiālu pirkšana

0 komentāri

Skolās bērniem nav individuāli slēdzamu skapīšu vai plauktu mācību grāmatu un citu smagu mācību piederumu novietošanai, uzskata 41% aptaujāto vecāku, kuri skolā ir saskārušies ar pārkāpumiem un problēmām, atklāj TNS veiktās aptaujas rezultāti.

Tikmēr piektdaļa jeb 19% aptaujāto vecāku, kuri skolās saskārušies ar dažādām nedienām, norādījuši, ka viņiem prasīts pirkt mācību materiālus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vēl 9% vecāku sūdzas par skolēnu augumam neatbilstošiem mācību galdiem un krēsliem. Savukārt 5% iedzīvotāju, kuru ģimenē ir skolēni, norādījuši uz higiēnas prasību neievērošanu, nepietiekamu apgaismojumu, kā arī uz to, ka telpās nav nodrošināta pieļaujamā gaisa temperatūra, kas ir vismaz 18 grādi.

4% aptaujāto norādījuši citus pārkāpumus.

Pārējie iedzīvotāji, kuru ģimenē ir kāds skolā gājējs, jeb katrs desmitais aptaujātais nav sniedzis konkrētu atbildi.

Tikmēr 38% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā, kuru ģimenē ir skolas vecuma bērni, norādījuši, ka ar pārkāpumiem skolās nav saskārušies.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas