Bezpalīdzīgā stāvoklī kādā mājā atrasts suns – saimniece prom, bet suns piesiets ķēdē bez ūdens

0 komentāri

Beverīnas novada Trikātas pagastā kādas privātmājas pagalmā Valsts policija konstatējusi bezpalīdzīgā stāvoklī atstātu suni.

Saimniece, atrodoties ilgstošā prombūtnē, atstājusi dzīvnieku bez aprūpes – piesietu ķēdē, bez barības un ūdens.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Novārdzinātais suns nogādāts dzīvnieku patversmē.

Pārtikas un veterinārais dienests, saņemot informāciju no Valsts policijas, nekavējoties iesaistījās lietas izmeklēšanā. Apskatot dzīvnieku, inspektori konstatēja, ka tas ir acīmredzami vājš un izbadējies. Ķēde, kurā suns ilgstoši bijis piesiets, ir ieaugusi suņa skaustā. Ķēdes atstātās brūces dzīvniekam radījušas sāpes un ciešanas.

Valsts policija lietas materiālus nodevusi Pārtikas un veterinārajam dienestam, kas uzsācis lietvedību administratīvā pārkāpuma lietā par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvnieku.

Pārtikas un veterinārais dienests atgādina – pametot dzīvesvietu uz ilgāku laiku, obligāti jāparūpējas arī par tur atstātajiem dzīvniekiem. Tiem laikus jāsameklē vai nu aprūpētājs, vai cits īpašnieks! Par bezpalīdzīgā stāvoklī atstātu dzīvnieku ir paredzēta administratīvā atbildība.

Šajā gadījumā naudas sods, kuru fiziskai personai var piemērot par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem, ir no 7 līdz 350 eiro ar vai bez dzīvnieka konfiskācijas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas