Bezpajumtnieku gatavošanās “ziemošanai” saceļ traci Jūrmalā

1 komentārs

Tev noteikti jāizlasa

Arī Jūrmalā ir savi bezpajumtnieki un arī viņi meklē sev patvērumu ziemai. Diemžēl atrastais jumts ne vienmēr ir uz ilgu laiku, jo parasti izvēlētās ēkas drīz vien nodeg.

Visapkārt sakoptas teritorijas un skaistas ēkas, uz kuru fona šī būdiņa izskatās pavisam nožēlojami. Iespējams, kādreiz arī tajā dzīvoja normāli cilvēki, taču pēdējā laikā tā bija kļuvusi par bezpajumtnieku midzeni. Turklāt visnotaļ populāru. Dzīvoja tajā trīs vīrieši un viena sieviete.

Katram no viņiem bija sava ķerra, kurā tuvējā apkārtnē savākt metāllūžņus un tā nopelnīt savām pieticīgajām izklaidēm. Apkārtējie iedzīvotāji netiekošajam nepievērsa īpašu uzmanību, līdz pat brīdim, kad būdiņa aizdegās. Četrotni no sadegšanas izglāba pašvaldības policisti, kuri pirmie ieradās izsaukuma vietā.

Foto:

Pirmo no telpām iznesa sievieti, viņa bija cietusi vismazāk. Visus trīs vīriešus nodeva mediķu aprūpē. Oficiālā versija ir, ka degšana sākusies dēļ neuzmanīgas rīcības ar uguni. Varbūt izsmēķis nav nodzēsts, varbūt kurināts ugunskurs, lai sasildītos.

Skaties video:

1 komentārs

TOP komentāri

  • Jūrmalnieks
    +1

    Jūrmalnieks

    Ko jūs te tik žēlīgā tonī par bomžiem???Mums kaimiņos arī šķūnītī ievācās un apzog visus, kas te blakus dzīvo!!!!!!Tā ir sērga!!!Bail vakaros mājās nākt, visur te viņi klimst.Un ja kāds izsauc policiju, tad tam tiek piedraudēts izrēķināties!!!Lūdzu gādājiet par to ,lai būtu droši dzīvot!!!

    19.10.2015 01:16

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas