“Bezmaksas internets uz gadu!” – uzņēmums Rīgā atradis oriģinālu veidu, kā saliedēt latviešu un krievu kara veterānus

0 komentāri

Bezmaksas internets uz gadu! Šādu balvu sola firma ProNets vienam latviešu un krievu kara veterānam, ja viņi 9. maijā kopā ieradīsies tās birojā un veiks tā saucamo “iečekošanos”.

Telekomunikāciju pakalpojumu sniedzēja Facebook lapā izsludināts, iespējams, viens no pēdējā laika provokatīvākajiem konkursiem: uz firmas biroju kopā (!) ir jāierodas vienam latviešu leģiona veterānam, kā arī veterānam no padomju armijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ja abi pretējās nometnēs karojušie veterāni ieradīsies un atzīmēsies (check-in), ka ir atnākuši, ProNets dāvās tiem bezmaksas internetu gada garumā.

“Veterānu bērni un mazbērni, droši varat palīdzēt vecākiem un vecvecākiem apgūt jaunās tehnoloģijas! Veicināsim sadraudzību!” teikts konkursa paziņojumā.

Minētā Facebook aktivitāte izsaukusi dalītas sajūtas lietotāju vidū – vieni priecājas par izdomas bagātu pieeju sociālo tīklu izmantošanā, kamēr citi nosoda faktu, ka tajā iesaistīti strīdīgie vēstures notikumi.

Konkursa noteikumi:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas